Тема: Свійські тварини.
Мета: Розширювати знання учнів про свійських тварин, їх значення для людини,
догляд за ними. Розвивати пізнавальний інтерес, увагу, спостережливість.
Виховувати уміння слухати товаришів.
Хід заняття
І. Привітання у колі.
1. Вірш читається з рухами.
«Добридень,
добридень, добридень!» - скажу.
Як ранок настане,
до школи біжу.
Ось ручки, ось
ніжки, а ось – голова.
Ось ротик, ось
носик, а тут є п’ята.
2. Гра «Привітання».
1 сплеск у долоні – привітання за дві руки.
2 сплески – плечем.
3 сплески – усім взятися за руки.
-
Приємно, що усі ви посміхаєтесь. Давайте сядемо зручно і
почнемо працювати.
ІІ. Робота з календарем.
1. Читання повідомлень (з дошки)
Доброго ранку!
Сьогодні 2 л…ого.
Сьогодні чет…
2.
Інтелектуальна розминка.
-
Чому «четвер» назвали так?
-
Який день тижня був позавчора? Буде взавтра?
-
Що ви знаєте про число 2?
-
Назвіть число, що передує числу 2?
-
Слідує за числом 2?
-
Чого на світі є по 2?
-
Хто, крім людей, може мати 2 ока, 2 вуха?
ІІІ. Робота над темою. Презентація повідомлень.
1. Відгадування загадок про тварин. (Кінь, кіт, качка, собака, корова, свиня).
-
Що спільного між усіма цими тваринами? (Усі вони
свійські)
2. Гра «Хто зайвий».
Коза, ведмідь, кінь, верблюд.
Муха, бджола, півень, баран.
Вівця, індик, миша, порося.
-
Чому?
3. Презентація повідомлень учнями.
Запитання.
4. Хвилинка-цікавинка.
⃰ Качки і гуси не бояться морозу.
Вони можуть витримувати t - 110 ̊ C.
⃰ Бджола, повертаючись з «роботи»,
може нести стільки нектару, скільки важить сама.
ІV. Підсумок заняття.
1. Гра «Домалюй тваринку». (Домашню)
2.
Гра «Коло побажань».
Хором з рухами.
Друзям хочу побажати:
Щоб були сильними. Якими?
Ось такими!
І розумними. Якими?
Ось такими!
А веселими якими?
Ось такими!
І щоб настрій був який?
Ось такий!
|